برند:TRENDnet

دسته:کانورتور-converter

TRENDnet Multi Mode SC Fiber Converter - TFC-110MSC

کانورتور-converter ترندنت

قیمت

برای این کالا قیمتی ثبت نشده و فروشنده ای ندارد
لیست فروشندگان

TRENDnet Multi Mode SC Fiber Converter - TFC-110MSC

کانورتور-converter ترندنت

برند:TRENDnet

دسته:کانورتور-converter

قیمت

برای این کالا قیمتی ثبت نشده و فروشنده ای ندارد
لیست فروشندگان
اولین فروشنده ای باشید که به این محصول قیمت می دهد.
Hardware
Standard IEEE802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX and 100Base-FX
Supported Frame Size Standard Ethernet up to 1518bytes
Network Media 100Base-TX : Cat. 5 EIA/TIA-568 100-ohm UPT/STP, up to 100m
100Base-FX : Multi-mode fiber optic cable 50/125 µm or 62.5/125 µm, up to 2km
Protocol CSMA/CD
Ports 1 x 10/100Base-TX
1 x 100Base-FX (SC-type)
Dip Switch FX: duplex mode (half/full)
Transfer Rate 100Mbps (half-duplex)
200Mbps (full-duplex)
Diagnostic LED
  • Per unit: Power
  • Per Port : link/activity, full-duplex/collision, speed (on fiber port)
Power Adapter 7.5V DC, 1A external power adapter
Power Consumption 1.8 Watts (max)
Dimensions 120 x 88 x 25mm (4.7 x 3.46 x 0.98 in.)
Weight 354g (12.5oz)
Temperature
  • Operating : 0° ~ 40° C (32° ~ 104° F)
  • Storage : -25° ~ 70° C (-13° ~ 158° F)
Humidity Max. 90% (non-condensing)
Certification FCC,CE

 

Model Name Media Wavelength Pout (dBm) Sensitivity Power Distance
TFC-110MSC MMF 1300nm -19 ~ +14 -32 ~ 14 13 2km
منبع: TRENDnet

جدیدترین اخبار


نظرات و تجربیات کاربران در مورد کانورتور-converter TRENDnet Multi Mode SC Fiber Converter - TFC-110MSC


امتیاز کاربران: ۲۸۷ رای ثبت شده است

قیمت

طراحی

کیفیت ساخت

امکانات

ارزش خرید