برند:D-Link

دسته:فیبر نوری-Fiber Cables

D-Link NCB-FS09D-LCST-2 - Single Mode

فیبر نوری-Fiber Cables دي لينك

قیمت

برای این کالا قیمتی ثبت نشده و فروشنده ای ندارد
لیست فروشندگان

D-Link NCB-FS09D-LCST-2 - Single Mode

فیبر نوری-Fiber Cables دي لينك

برند:D-Link

دسته:فیبر نوری-Fiber Cables

قیمت

برای این کالا قیمتی ثبت نشده و فروشنده ای ندارد
لیست فروشندگان
اولین فروشنده ای باشید که به این محصول قیمت می دهد.
مشخصات کالا موجود نیست.
  • توضیحات
  • PATCH CORD LC-ST SM DUPLEX LENGTH- 2m
  • Duplex/Simplex
  • Duplex
  • طول
  • 2 m
  • نوع کانکتور
  • ST-LC
منبع: D-link

زیر قیمت بازار:



نظرات و تجربیات کاربران در مورد فیبر نوری-Fiber Cables D-Link NCB-FS09D-LCST-2 - Single Mode


امتیاز کاربران: ۲۸۷ رای ثبت شده است

قیمت

طراحی

کیفیت ساخت

امکانات

ارزش خرید

جدیدترین آگهی ها: فیبر نوری-Fiber Cables

همه آگهی های فیبر نوری-Fiber Cables