1807
آگهی ویژه

تشک خوشخواب سوپر کلاس یکنفره (هارد-سافت)

تشک خوشخواب سوپر کلاس یکنفره (هارد-سافت)

تشک سوپر خوشخواب مدل سوپر کلاس(هارد-سافت )

یکی از با کیفیت ترین تشک های تولید شده تشک توسط شرکت خوشخواب تشک خوشخواب مدل سوپر کلاس می باشد که خود از دو نوع مدل هارد HARD و سافت SOFT موجود می باشد . در تشک خوشخواب مدل سوپر کلاس هارد به دلیل استفاده از یک لایه ریباند با کیفیت بر روی فنر های پاکتی و یا همان پاکت اسپرینگ حالت سفتی و یا به نوعی رو به سفتی بخشیده است . عزیزانی که به دنبال یک تشک با کیفیت بالا هستن تا هم وزن های بالا را تحمل کند و سفتی خاصی نیز داشته باشد ما تشک خوشخواب مدل سوپر کلاس هارد را به آنان معرفی می کنیم . پارچه بکار رفته در تمامی تشک های خوشخواب پارچه ژاکارد می باشد که تشک خوشخواب مدل سوپر کلاس هارد نیز از آن بی بهره نبوده است . این مدل تشک خوشخواب دارای 5 سال تضمین کیفیت این شرکت می باشد . برای تشک خوشخواب مدل سوپر کلاس از قاب M بکار رفته تا لبه ای مستحکم و مقاومی داشته باشد تا احیانا در استفاده از لبه های تشک افت چشمگیری نداشته باشد .

تشک خوشخواب مدل سوپر کلاس سافت

دومین مدل تشک های سوپر کلاس , تشک خوشخواب مدل سوپر کلاس سافت می باشد . دقیقا از لحاظ ساختاری مشابه هم خانواده خود بوده فقط از لایه ریباند با تراکم بالا بی بهره بوده و از لایه های اسفنج بیشتری برای آن استفاده شده است , تا به آن یک حالت نرمال ببخشد یعنی نه سفت است و نرم . لازم به ذکر هر دو مدل تشک های خوشخواب هم قیمت بوده و تفاوتی از این لحاظ نسبت به هم ندارند . هر دو تشک خوشخواب دارای ارتفاعی ما بین 26-25 سانتی متر می باشند که استاندارد می باشد .

کاربر گرامی؛ اعتبار آگهی با عنوان ((تشک خوشخواب سوپر کلاس یکنفره (هارد-سافت))) به اتمام رسیده است. در صورت تمایل می توانید از آگهی های مرتبط و کالاهای مرتبط با موضوع این آگهی دیدن فرمایید.

تشک خوشخواب سوپر کلاس یکنفره (هارد-سافت)

- تشک اوما مدل پری بد دونفره سایز 200x180 سانتیمتر به همراه محافظ
- تشک اوما مدل پری بد دونفره سایز 200x160 سانتیمتر
- تشک زست مدل لوسیانا دو نفره سایز 180x200 سانتیمتر
- تشک پرومدی مدل handwoven دونفره سایز 160x200 سانتی متر
- تشک زست مدل اوشن دو نفره سایز  200x160 سانتی متر
- تشک دکتر مترس مدل اسلیپ رست دو نفره سایز 200x180 سانتیمتر
ZEST تشک مدل اورتوپدیک دو نفره سایز 200x180 سانتی متر
- تشک زست مدل اورتوپدیک دو نفره سایز 200x160 سانتی متر
ZEST تشک دو نفره مدل کلایمکس - سایز 160*200
ZEST تشک مدل اویستر مدیکال دو نفره سایز  200x180 سانتیمتر
- تشک زست مدل اویستر دو نفره سایز  200x180 سانتی متر
- تشک آدنیس مدل Gold_ED دونفره سایز 180×200 سانتی‌‌متر