4035
کالای نو

راه اندازی سیستم ویپ و مرکز تماس ویپ

ویپ کالا-راه اندازی سیستم ویپ و مرکز تماس ویپ

امروزه شبکه های ارتباطی بعنوان جزء جدایی ناپذیر زندگی امروز بیش ترین سهم را در تبادل اطلاعات بر عهده دارند.با توجه به این مهم استفاده از راه کاری جامع و مقرون به صرفه برای ایجاد ارتباطات همه جانبه ومطمئن برای هر سازمان رو به گسترش بسیار حائز اهمیت است و به دلیل گسترش رو به رشد استفاده از راهکارهای ویپ در حال حاضر نیاز به راه اندازی سیستم ویپ ( گیت وی ، آی پی فون و سایر تجهیزات) در بیش از پیش احساس می گردد.با راه اندازی سیستم ویپ در دفاتر خود قادر خواهید بود علاوه بر کاهش هزینه ها به طرز چشمگیری، ارتباطات خود با سایر دفاتر، مشتریان و ... را ارتقا بخشید. در ذیل به چند مزیت استفاده از سیستم ویپ اشاره خواهد شد.

ارتباط سیستم های سانترال ساختمان های مجزا با یکدیگر

سیستم کامل تلفن داخلی همراه با صندوق صوتی و ارسال پیام صوتی به ایمیل کاربر

جزئیات گزارش کامل تماس های ورودی و خروجی سیستم

تنوع در بکارگیری انواع گوشی ها و روشهای برقراری ارتباط با سیستم

امکان یکپارچه سازی دفاتر داخلی کارخانجات، سازمان ها و ....

.به همین دلیل ویپ کالا با داشتن نیروی متخصص فنی ، مجرب و کارآزموده سعی بر این دارد تا با ارائه های راهکار های جامع در خصوص راه اندازی سیستم ویپ ، معرفی و فروش تجهیزات ویپ با بهترین کیفیت و قیمت مناسب سیستم ویپ ( گیت وی ، آی پی فون و سایر تجهیزات) مناسب با نیاز شما را راه اندازی نماید .شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های زیر با کارشناسان ما در تماس باشید

برای اطلاعات بیشتر به سایت شرکت ویپ کالا به آدرس زیر مراجعه فرمایید.

www.voipkala.ir

تلفن : (10 خط) 44663230-021

کاربر گرامی؛ اعتبار آگهی با عنوان ((راه اندازی سیستم ویپ و مرکز تماس ویپ )) به اتمام رسیده است. در صورت تمایل می توانید از آگهی های مرتبط و کالاهای مرتبط با موضوع این آگهی دیدن فرمایید.


لیست قیمت Gateway

بروزترین کالاهای مرتبط: کالاهای بیشتر

D-Link DVG - 6004S
D-Link DVG-6004G
D-Link DVG-6008G

جدیدترین آگهی ها: Gateway

همه آگهی های Gateway