75
آگهی ویژه

فلومتر مگنتیک اندرس هاوزر مدل PROMAG 50H

فلومتر مگنتیک اندرس هاوزر مدل PROMAG 50H

قانون القایی فارادی بیان می کند که یک میله فلزی که در یک میدان مغناطیسی حرکت می کند باعث ایجاد ولتاژ الکتریکی می شود. این اصل دینامو همچنین بر نحوه کارکردن فلومتر مگنتیک حاکم است.

به محض اینکه ذرات دارای بار الکتریکی یک سیال از میدان مغناطیسی مصنوعی تولید شده توسط دو سیم پیچ میدان عبور کنند ، یک ولتاژ الکتریکی القا می شود. این ولتاژ ، توسط دو الکترود اندازه گیری ، به طور مستقیم با سرعت جریان و به همین ترتیب با حجم جریان متناسب است.

میدان مغناطیسی توسط یک جریان مستقیم پالس با قطب متناوب تولید می شود. این یک نقطه صفر پایدار را تضمین می کند و اندازه گیری جریان را نسبت به مایعات چند فاز یا غیر همگن و همچنین رسانایی کم حساس می کند.

Promag H سنسور ارجح برای برنامه های کاربردی با بالاترین نیاز در صنایع غذایی و آشامیدنی و علوم زندگی است. همراه با ترانسمیتر اثبات شده Promag 50 با دکمه های فشاریاست. Promag 50H اندازه گیری مایعات بسیار دقیق برای طیف گسترده ای از برنامه های استاندارد را ارائه می دهد. Promag 50H در کامپکت یا ریموت موجود است.

مگنتیک فلومتر برای سیالاتی که کانداکتیویته انها بزرگتر از ۵ میکرو زیمنس بر سانتی متر است کاربرد دارد .از ویژگی های این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد

کاربر گرامی؛ اعتبار آگهی با عنوان ((فلومتر مگنتیک اندرس هاوزر مدل PROMAG 50H)) به اتمام رسیده است. در صورت تمایل می توانید از آگهی های مرتبط و کالاهای مرتبط با موضوع این آگهی دیدن فرمایید.

فلومتر مگنتیک اندرس هاوزر مدل PROMAG 50H

بروزترین کالاهای مرتبط: کالاهای بیشتر

لیست قیمت مصالح ساختمانی
- عایق رطوبتی ایزوفیکس پلاس کد 04 وزن 4 کیلوگرم
- قالب سنگ فرش مدل A4 بسته 4 عددی
- قالب سنگ فرش مدل B11 بسته 4 عددی
- بتونه سنگی آرکو مدل DCO2 وزن 2 کیلو گرم
- قالب سنگ فرش مدل pmr2 بسته دو عددي
- عایق رطوبتی پودری ژیکابام مقدار 1 کیلوگرم
- بتونه سنگی آرکو مدل DCO1 وزن 1 کیلو گرم
- بتونه سنگی اپکس مقدار 1 کیلوگرم
- شعله پخش کن ایزوگامی کلاچدارپارس تنظیم کد 960905
- محلول درزگیر نانو پوش مدل nps1w100_1Lit  حجم 1 لیتر
- دوغاب درزگیر ژیکا مدل 001 وزن 500 گرم
- بتونه سنگی آرکو مدل AR12 وزن  500 گرم