76
آگهی ویژه

فلومتر ورتکس ABB مدل FU 4000

فلومتر ورتکس ABB مدل FU 4000

فلومتر ورتکس از انسداد ، معروف به بدنه بلوف ، در جریان استفاده می کنند تا گرداب های پایین دست را ایجاد کنند که به طور متناوب در هر دو طرف بدن بلوف ایجاد می شوند. از آنجا که این گردابها از بدنه بلوف جدا می شوند ، مناطق کم فشار و فشار متناوب ایجاد می کنند که در فرکانس های خاص نوسان می کنند و مستقیماً متناسب با سرعت سیال هستند. سرعت جریان را می توان از سرعت سیال محاسبه کرد.

فلومتر ورتکس برای اندازه گیری مایعات ، گازها و بخار مناسب است در حالی که تا حد زیادی از تغییرات فشار ، دما و ویسکوزیته بی تأثیر مانده است. بدون جابجایی قطعات ، فلومتر ورتکس به راحتی نصب می شوند و نیاز به نگهداری کمی دارند. سیگنال اندازه گیری مشروط نیست. در نتیجه ، فلومتر ورتکس می توانند یک کل زندگی را بدون اعتبار مجدد انجام دهند. با توجه به ماهیت حداقل سرعت لازم برای هر بدنه بلوف ، فلومتر ورتکس تمایل به سرعت بالاتری دارد و ممکن است در خواندن سرعت جریان کم مشکل داشته باشد.

کاربر گرامی؛ اعتبار آگهی با عنوان ((فلومتر ورتکس ABB مدل FU 4000)) به اتمام رسیده است. در صورت تمایل می توانید از آگهی های مرتبط و کالاهای مرتبط با موضوع این آگهی دیدن فرمایید.

فلومتر ورتکس ABB مدل FU 4000

بروزترین کالاهای مرتبط: کالاهای بیشتر

لیست قیمت مصالح ساختمانی
- عایق رطوبتی ایزوفیکس پلاس کد 04 وزن 4 کیلوگرم
- قالب سنگ فرش مدل A4 بسته 4 عددی
- قالب سنگ فرش مدل B11 بسته 4 عددی
- بتونه سنگی آرکو مدل DCO2 وزن 2 کیلو گرم
- قالب سنگ فرش مدل pmr2 بسته دو عددي
- عایق رطوبتی پودری ژیکابام مقدار 1 کیلوگرم
- بتونه سنگی آرکو مدل DCO1 وزن 1 کیلو گرم
- بتونه سنگی اپکس مقدار 1 کیلوگرم
- شعله پخش کن ایزوگامی کلاچدارپارس تنظیم کد 960905
- محلول درزگیر نانو پوش مدل nps1w100_1Lit  حجم 1 لیتر
- دوغاب درزگیر ژیکا مدل 001 وزن 500 گرم
- بتونه سنگی آرکو مدل AR12 وزن  500 گرم