91
کالای نو

مایکروسافت داینامیک سرور 2016 - داینامیک سرور 2016 قانونی - داینامیک سرور 2016 اورجینال

Microsoft Dynamics CRM Server 2016

مایکروسافت داینامیکس ، یکی از قدرتمند ترین نرم افزار های شرکت مایکروسافت می باشد که برای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) ساخته شده است . این نرم افزار آسان برای استفاده و راه حل هایی برای شرکت های کسب و کار طراحی به بازار خود می باشد ، که به رشد کسب و کار خود را از طریق مشتریان بسیار کمک می کند.

داینامیک سرور چگونه به مشتری خدمت می کند؟

جهان دیجیتالی امروز به طور فزاینده‌ای شیوه‌ی تعامل مشتری با نام‌های تجاری را تغییر داده است. امروزه شرکت‌ها از مشارکت‌دهی مشتری و تجربه به عنوان عوامل کلیدی در تمایز رقابتی خود استفاده می‌کنند. شرکت‌های خدماتی در کانون فعالیت‌ها و توانایی‌های خود، تجربه‌ی مشارکت‌دهی سازگار و متمایزی دارند. اگرچه شخصی‌سازی تعاملات متنی در حین خدمت به مشتری برای خود و سایر کانال‌های خدماتی از جمله خدمات زمینه‌ای جهت رسیدن به اهداف تجاری است، ولی نشان از ضروری بودن خدمات مشتری دارد. در 87 درصد از تعاملات مشتریان که با تلاش‌های کمتری همراه بوده است، مشتریان وفاداری بیشتری از خود نشان داده‌اند. لذا امروزه نیاز به خدماتی که همراه با تلاش‌های منطقی است بیشتر حس می‌شود. کسب وکارها سعی دارند بیشتر با مشتریانی که نوع خدمات خود را انتخاب می‌کنند، نمایندگانی که قادر به خدمات‌دهی سریع، باکیفیت، آگاهانه و موثر هستند و خدمات با قابلیت یکپارچگی ارائه می‌دهند، به اهداف خود دست یابند.

فروشگاه مایکروسافت لایسنس: لایسنس محصولات اصلی(اورجینال) مایکروسافت

برچسب: لایسنس اصلی داینامیک سرور 2016 , لایسنس اورجینال Dynamic CRM 2016, لایسنس داینامیک سرور 2016 , خرید داینامیک سرور 2016 , فروش داینامیک سرور 2016 اصل, خرید لایسنس داینامیک سرور 2016 اورجینال

کاربر گرامی؛ اعتبار آگهی با عنوان ((مایکروسافت داینامیک سرور 2016 - داینامیک سرور 2016 قانونی - داینامیک سرور 2016 اورجینال)) به اتمام رسیده است. در صورت تمایل می توانید از آگهی های مرتبط و کالاهای مرتبط با موضوع این آگهی دیدن فرمایید.


لیست قیمت ویندوز اورجینال

بروزترین کالاهای مرتبط: کالاهای بیشتر

Microsoft Windows 10 Enterprise
Microsoft Windows 10 Enterprise -RETAIL
Microsoft Windows 10 Pro RETAIL -نسخه اروپا
Microsoft Windows 10 pro-لایسنس اورجینال Windows 10 pro
Microsoft  Windows 8.1 Pro Full Version
Microsoft Windows 10 Pro N-Office 2016 Pro Plus
Microsoft Windows 10 Pro - Include n version - ویژه اروپا
Microsoft  Windows 10 Pro-Office 2016 Pro Plus
Microsoft Windows 10 Home
Microsoft Windows 10 Pro OEM

جدیدترین آگهی ها: ویندوز اورجینال

همه آگهی های ویندوز اورجینال