75
کالای نو

مایکروسافت شیرپوینت سرور - شیرپوینت سرور قانونی - شیرپوینت سرور اورجینال

شیرپوینت SharePoint چیست؟

در فضای تجاری مدرن و با توجه به حضور پراکنده نیروی کار، برای تامین نیازمندی ها و پاسخگویی به مشتریان در هر زمان و از هر مکانی، نیاز اعضاء تیم ها و گروه های کاری به برقراری ارتباطات و تعاملات تنگاتنگ و مستمر با یکدیگر بیش از گذشته احساس می شود.

شیرپوینت با ترکیب مجموعه ای از قابلیت ها و تکنولوژی ها در حوزه تعاملات و ارتباطات در قالب یک محیط یکپارچه مبتنی بر وب، که به سهولت قابلیت انطباق با اپلیکیشن هایی از قبیل مایکروسافت آفیس را داراست، این نیاز ضروری سازمان ها و افراد را برآورده ساخته است.

شیرپوینت SharePoint با ارائه قابلیت ها و ویژگیهای متعدد جدید و بهبودیافته در حوزه های کلیدی نظیر قابلیت های اجتماعی، بهره وری و تحرک پذیری، فرآیند راهبری و محافظت از اطلاعات و ارتباطات را آسان تر کرده و در عین حال کاربران را قادر می سازد تا در حین برآورده سازی نیازمندی ها، از تحرک پذیری بیشتری در مدیریت امور کسب وکار برخوردار شوند.

مدیریت و امنیت در شیرپوینت

سایت مدیریت مرکزی شیرپوینت (CA) یک برنامه وب است که روی یکی از سرورهای فارم شیرپوینت قرار دارد، البته این امکان نیز وجود دارد که CA را برای افزونگی بر روی چندین سرور مستقر کنیم. برنامه CA دارای رابط کاربری کاملی جهت مدیریت متمرکز برنامه های وب و SAها در فارم شیرپوینت است. در صورت ایجاد اشکال در CA از PowerShell ویندوز برای پیکربندی مجدد فارم استفاده می شود.

ساختار بستر شیرپوینت امکان وجود چندین برنامه وب را در یک فارم فراهم می کند. در محیط های اشتراکی مانند هاست شیرپوینت، صاحبان برنامه وب به کنسول مدیریتی خاص خودشان نیاز دارند. Tenant Administration شیرپوینت یک برنامه وب اختیاری است که به صاحبان برنامه های وب اجازه می دهد میزان تعامل برنامه وب خودشان را با منابع مشترک در فارم کنترل کنند.

فروشگاه مایکروسافت لایسنس: لایسنس محصولات اصلی(اورجینال) مایکروسافت

برچسب: مزایای شیرپوینت سرور اصلی , فعالسازی قانونی SharePoint Server , فعالسازی قانونی شیرپوینت سرور , نسخه اصلی نرم افزار SharePoint Server, نسخه قانونی شیرپوینت سرور , لایسنس اصلی SharePoint Server , لایسنس شیرپوینت سرور اصل

کاربر گرامی؛ اعتبار آگهی با عنوان ((مایکروسافت شیرپوینت سرور - شیرپوینت سرور قانونی - شیرپوینت سرور اورجینال)) به اتمام رسیده است. در صورت تمایل می توانید از آگهی های مرتبط و کالاهای مرتبط با موضوع این آگهی دیدن فرمایید.


لیست قیمت ویندوز اورجینال

بروزترین کالاهای مرتبط: کالاهای بیشتر

Microsoft Windows 10 Enterprise
Microsoft Windows 10 Enterprise -RETAIL
Microsoft Windows 10 Pro RETAIL -نسخه اروپا
Microsoft Windows 10 pro-لایسنس اورجینال Windows 10 pro
Microsoft  Windows 8.1 Pro Full Version
Microsoft Windows 10 Pro N-Office 2016 Pro Plus
Microsoft Windows 10 Pro - Include n version - ویژه اروپا
Microsoft  Windows 10 Pro-Office 2016 Pro Plus
Microsoft Windows 10 Home
Microsoft Windows 10 Pro OEM

جدیدترین آگهی ها: ویندوز اورجینال

همه آگهی های ویندوز اورجینال