301
کالای نو

مایکروسافت ویندوز امبدد - ویندوز امبدد قانونی - ویندوز امبدد اورجینال

Windows Embedded

ویندوز امبدد یا ویندوز جاسازی شده: سیستم‌عاملی از شرکت مایکروسافت است که برای به کار بردن درسامانه‌های نهفته طراحی شده‌است. مایکروسافت این گونه از سیستم عامل خاص را برای دستگاه‌های جاسازی شده طراحی شده را در دسترس قرار داده است. از جمله این دستگاه‌ها می‌توان به پایانه‌های فروش، کیوسک‌ها و . . . اشاره کرد.

ویندوز امبدد برای تولیدکنندگان سیستم‌های مختلف که می‌خواهند از سیستم عامل ویندوز به صورت OEM در محصولات خودشان استفاده کنند، بسیار مناسب است.

خانوادهٔ سیستم عامل‌ها، ابزارها و سرویس‌های ویندوز امبدد به شرکت‌های بزرگی برای تجمیع سیستم‌های هوشمندشان، ذخیره و پردازش داده‌ها، خلق هوش تجاری کاربردی و کسب عواید تجاری محسوس یاری رسانده‌اند. همکارانی که اقدام به ساخت راهکارهایی بر پایهٔ ویندوز امبدد می‌کنند در خواهند یافت که وقتی با استفاده از طیف وسیع فناوری‌های مایکروسافت سرویس‌ها و راهکارهای End –to –end ارائه می‌کنند چه فرصت‌هایی گسترده ای برای آن‌ها به وجود می‌آید.

سیستم هوشمندی که بر مبنای ویندوز امبددی ساخته می‌شود، با کمک تخصص موجود در جامعه وسیع همکاران و شرکای ویندوز امبدد، قدرت ویندوز و فناوری‌های مایکروسافت را تا پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها گسترش می‌دهد. محصولات امبدد بستر ایجاد راهکارهایی بوده‌اند که نیازهای خاص صنایع و شرکت‌ها از هر اندازه و پیچیدگی را رفع کرده‌اند.

.

.

.

برچسب: لایسنس ویندوز امبدد اورجینال, خرید قانونی ویندوز امبدد, خریدنسخه اصلی ویندوز امبدد اورجینال, لایسنس ویندوز امبدد اصلی , فروش ویندوز امبدد اورجینال, فروش ویندوز امبدد اورجینال, خرید اینترنتی ویندوز امبدد قانونی, ویندوز امبدد اورجینال, ویندوز امبدد اصل

کاربر گرامی؛ اعتبار آگهی با عنوان ((مایکروسافت ویندوز امبدد - ویندوز امبدد قانونی - ویندوز امبدد اورجینال)) به اتمام رسیده است. در صورت تمایل می توانید از آگهی های مرتبط و کالاهای مرتبط با موضوع این آگهی دیدن فرمایید.


لیست قیمت ویندوز اورجینال

بروزترین کالاهای مرتبط: کالاهای بیشتر

Microsoft Windows 10 Enterprise
Microsoft Windows 10 Enterprise -RETAIL
Microsoft Windows 10 Pro RETAIL -نسخه اروپا
Microsoft Windows 10 pro-لایسنس اورجینال Windows 10 pro
Microsoft  Windows 8.1 Pro Full Version
Microsoft Windows 10 Pro N-Office 2016 Pro Plus
Microsoft Windows 10 Pro - Include n version - ویژه اروپا
Microsoft  Windows 10 Pro-Office 2016 Pro Plus
Microsoft Windows 10 Home
Microsoft Windows 10 Pro OEM

جدیدترین آگهی ها: ویندوز اورجینال

همه آگهی های ویندوز اورجینال