102
کالای نو

مایکروسافت پروجکت سرور - پروجکت سرور قانونی - پروجکت سرور اورجینال

پراجکت سرور برنامه‌ای است برای بحث مدیریت زمان‌بندی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت هزینه، مدیریت تقاضا، یکپارچگی اطلاعات، یکپارچگی تیم پروژه، گزارش‌گیری‌های داینامیک از پروژه، کنترل محدوده پروژه و ....

درMSP به طور همزمان نمی‌توان چندین پروژه را کنترل کرد لذا پراجکت سرور برای کنترل به هر یک از پروژه ها یک سایت شیرپونتی اختصاص داده و در داخل آن سایت مستندات، گزارش‌های کنترل پروژه، موارد قابل تحویل، محصولات پروژه و وقایع مربوط به پروژه قرار دارد و افراد می‌توانند با نام کاربری و پسورد خود وارد شده و مطابق دسترسی تعریف شده وظایف خود را کامل و یا تغییر دهند. پراجکت سرور 2013 قابل ویرایش تحت وب است.

محیط پراجکت سرور شبیه MSP می باشد و می توان اطلاعات هر پروژه را به طور جداگانه وارد آن کرد. هر پروژه دارای فعالیت های مختلف، مدت زمان مربوط به هر فعالیت، منابع اختصاص داده شده، برنامه زمانبندی، تاریخ شروع و پایان، مدیر پروژه، ناظر و ... می باشد. این اطلاعات در دیتابیس پراجکت سرور وارد شده در محیط آن قابل مشاهده می باشند.

برای ورود اطلاعات می توان فیلدهای مختلف را اضافه، حذف و یا ویرایش نمود. همچنین امکان اضافه نمودن فیلدهای گرافیکی نیز وجود دارد.

پراجکت سرور در صفحه ایی مجزا می تواند تمامی پروژه های سازمان را همراه با فیلدهای خواسته شده و فیلتر های مورد نظر نشان دهد که مدیران بتوانند به طور خلاصه بر روی تمامی فعالیت ها نظارت داشته باشند.

فروشگاه مایکروسافت لایسنس: لایسنس محصولات اصلی(اورجینال) مایکروسافت

برچسب: فعالسازی قانونی پروجکت سرور , نسخه اصلی نرم افزار Microsoft Project Server,لایسنس پروجکت سرور , نسخه اصلی Microsoft Project Server , نسخه قانونی پروجکت سرور , لایسنس اصلی Microsoft Project Server , لایسنس پروجکت سرور اصل

کاربر گرامی؛ اعتبار آگهی با عنوان ((مایکروسافت پروجکت سرور - پروجکت سرور قانونی - پروجکت سرور اورجینال)) به اتمام رسیده است. در صورت تمایل می توانید از آگهی های مرتبط و کالاهای مرتبط با موضوع این آگهی دیدن فرمایید.


لیست قیمت ویندوز اورجینال

بروزترین کالاهای مرتبط: کالاهای بیشتر

Microsoft Windows 10 Enterprise
Microsoft Windows 10 Enterprise -RETAIL
Microsoft Windows 10 Pro RETAIL -نسخه اروپا
Microsoft Windows 10 pro-لایسنس اورجینال Windows 10 pro
Microsoft  Windows 8.1 Pro Full Version
Microsoft Windows 10 Pro N-Office 2016 Pro Plus
Microsoft Windows 10 Pro - Include n version - ویژه اروپا
Microsoft  Windows 10 Pro-Office 2016 Pro Plus
Microsoft Windows 10 Home
Microsoft Windows 10 Pro OEM

جدیدترین آگهی ها: ویندوز اورجینال

همه آگهی های ویندوز اورجینال