1059
دست دوم

ویپ گیت وی دی لینک D-Link VOIP Gateway- کار کرده- استوک

گیت وی DVG-6004S یک ترانک تلفنی تحت شبکه است که دستگاه‌های تلفن و فکس ساده قدیمی(POTS) را به شبکه‌ IP Telephony وصل کرده، و صوت و دیتای تحت شبکه را به این دستگاه‌ها ارسال می کند. این دستگاه گیت وی که به منظور کاهش هزینه‌های شرکت های کوچک و متوسط طراحی شده است، با ارائه 4 پورت FXO به 8 خط تلفن سرویس دهی می کند. می‌توان از طریق 4 پورت LAN، یا 1 پورت WAN، شبکه‌ی IP Telephony را بوجود آورد(همگی واسط l10/100BASE-TX Ethernet).

برای استفاده در محیط کار

در فرآیند انتقال صدا در شبکه کامپیوتری از یک تلفن تحت شبکه خارج از شرکت(Remote user)، به یک خط تلفن آنالوگ داخلی در شرکت، گیت وی DVG-6004S می‌تواند صوت تحت شبکه را از Remote user دریافت کرده، و آن‌ را به خطوط تلفن آنالوگ داخلی انتقال دهد. بدین ترتیب تماس های راه دور از طریق اینترنت/اینترانت و بدون هزینه تماس راه دور انجام شده، و شرکت تنها موظف به پرداخت هزینه تماس داخل شهری خواهد بود. این گیت وی، بدون دخالت اپراتور، تمامی تماس ها از خطوط آنالوگ را به شبکه IP Telephony وصل می کند.

گیت وی DVG-6004S به عنوان واسط میان شبکه IP Telephony و شبکه تلفن شهری(PSTN) عمل می کند. این گیت وی کاربران خطوط آنالوگ را قادر می‌سازد که از طریق ترانک های تلفنی تحت شبکه تماس راه دور برقرار کنند. DVG-6004S شماره گیری tone را تشخیص می دهد، و راه را برای استفاده از دستگاه‌های تلفن و فکس سنتی در شبکه IP Telephony هموار می کند.

کاربر گرامی؛ اعتبار آگهی با عنوان ((ویپ گیت وی دی لینک D-Link VOIP Gateway- کار کرده- استوک)) به اتمام رسیده است. در صورت تمایل می توانید از آگهی های مرتبط و کالاهای مرتبط با موضوع این آگهی دیدن فرمایید.


لیست قیمت گوشی تلفن ویپ -Phone voIP

جدیدترین آگهی ها: گوشی تلفن ویپ -Phone voIP

همه آگهی های گوشی تلفن ویپ -Phone voIP