1634
آگهی ویژه

Micronet SP373G 2KM

Micronet SP373G 2KM

Micronet Media Converter Model: SP373G

Standard: IEEE802.3u, 100BASE-TX/FX,100BASE-FX

Fiber Connection: SC

Fiber Mode: Multi-mode

Max. Distance: 2Km

کاربر گرامی؛ اعتبار آگهی با عنوان ((Micronet SP373G 2KM)) به اتمام رسیده است. در صورت تمایل می توانید از آگهی های مرتبط و کالاهای مرتبط با موضوع این آگهی دیدن فرمایید.

Micronet SP373G 2KM

بروزترین کالاهای مرتبط: کالاهای بیشتر

لیست قیمت کانورتور-converter
D-Link DMC-1001
D-Link DMC-700SC
D-Link مدیا کانورتر  مدل DMC-700MSC
D-Link DMC-300SC
D-Link DMC-300SC Media Converter-مبدل فیبر نوری
ZyXEL SFP-SX-D
ZyXEL SFP-LX-10-D
ZyXEL MC1000-SFP-FP
ZyXEL MC100FX-SC30-A
CNet CFC-20CM
CNet CFC-20TM
CNet CFC-22CS