11603
آگهی ویژه

بورس فروش انواع ساعت های مردانه-زنانه -اسپورت

بورس فروش انواع ساعت های مردانه-زنانه -اسپورت

با افزایش تنوع برندها و اطلاعات تخصصی مربوط به کالاهای مختلف باعث شده است عموم مردم قبل از خرید تا حد امکان در خصوص محصول مورد نیاز خود تحقیق نمایند. در جهان امروز در خصوص کالاهای خاص (نیمه سرمایه ای – نیمه مصرفی) نظیر زیورآلات، ساعت، گوشی همراه، قطعات کامپیوتر و ... مرجع مناسب تحقیق قبل از خرید، اینترنت و سایتهای اطلاع رسانی و فروش اینترنتی مربوطه می‌باشد.

در همین راستا نیاز به یک پایگاه اطلاع رسانی و فروش، در برگیرنده اطلاعات جامع و قابل اطمینان در خصوص مدلهای مختلف ساعت و ویژگیهای آنها نظیر برند، قیمت، شکل ظاهر و ... ما را بر آن داشته تا ضمن ایجاد این سایت اولین پایگاه جامع اطلاع رسانی، فروش و توزیع ساعت در سطح کشور ایران را راه اندازی نماییم.

سایت ایران تایمر جهت کسب اطمینان مشتریان خود با بررسی هر یک از برندها موجود در سایت و اطمینان از اصل بودن ساعت های هر برند تلاش کرده تا اطلاعات و تاریخچه مربوط به هر برند را تهیه و در سایت ایجاد نماید و شما میتوانید این اطلاعات را در منوی درباره برندهای ساعت > تولید کنندگان ساعت مچی و درباره برندهای ساعت > تولید کنندگان موتور ساعت مطالعه کنید. این اطلاعات همواره در حال بروز آوری میباشد.

این درحالی است که این سایت به صورت رسمی نماینده انحصاری فروش(اینترنتی) ساعتهای موجود در سایت ایران تایمر میباشد. و شما میتواند با سایت نمایندگی هر برند و یا دفتر نمایندگیها در ایران جهت کسب اطمینان تماس حاصل کنید.

وب سایتها و دفاتر مرکزی برندهای عضو در "سایت ایران تایمر" به شرح زیر میباشند:

نماینده فروش برندهای فستینا گروپ (رودانیا، فستینا، کاندینو، موگ، جگوار، سنچری)

نماینده فروش برندهای الیت، سوئیس پرنس، آرچی، اسپکدروم

دفتر مرکزی و خدمات پس از فروش برند گس و نگسن

کاربر گرامی؛ اعتبار آگهی با عنوان ((بورس فروش انواع ساعت های مردانه-زنانه -اسپورت )) به اتمام رسیده است. در صورت تمایل می توانید از آگهی های مرتبط و کالاهای مرتبط با موضوع این آگهی دیدن فرمایید.

بورس فروش انواع ساعت های مردانه-زنانه -اسپورت

Ferrari ساعت مچی عقربه ای مدل 0870043
Casio ساعت مچی عقربه ای مدل GG-B100-1A9DR
Casio ساعت مچی دیجیتال مدل GM-5600B-3DR
Casio ساعت مچی دیجیتال  مدل DW-5610SU-8DR
- ساعت مچی عقربه ای مدل IS 9553 - ME-TA
Casio ساعت مچی دیجیتال مدل GW-B5600BC-1DR
swatch SVCK4047AG
Casio ساعت مچی کد GA-400SK-1A9DR
- ساعت مچی عقربه ای  کد A039
Casio ساعت مچی عقربه ای مدل GA-140GB-1A1DR
DIESEL ساعت مچی عقربه ای مدل DZ73
Ferrari ساعت مچی عقربه ای 0830418